Mielec: 35-letnia kobieta zaatakowana nożem! Zmarła na miejscu [AKTUALIZACJA]

Zdjęcie z artykułu: Mielec: 35-letnia kobieta zaatakowana nożem! Zmarła na miejscu [AKTUALIZACJA] Mielec: 35-letnia kobieta zaatakowana nożem! Zmarła na miejscu; fot. ESKA INFO
Ilustracja do artykułu Mielec: 35-letnia kobieta zaatakowana nożem! Zmarła na miejscu [AKTUALIZACJA]

Atak z użyciem noża na 35-letnią kobietą w Mielcu. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. 

Aktualizacja: W piątek po południu pojawiła się informacja o zatrzymaniu w Stalowej Woli 39-letniego mężczyzny podejrzewanego o śmiertelne zranienie kobiety w Mielcu.


Wcześniejsze informacje: Szczegółów na temat zdarzenia dowiedziała się nasza reporterka, Weronika Kasza. Jak przekazała nam Urszula Chmura, z mieleckiej policji, o godz. 10.50 policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie z ranami kłutymi w okolicy ul. Pułaskiego.

Na miejscu akcję reanimacyjna podjęli ratownicy i policjanci. Niestety, kobieta zmarła na miejscu. Po rozmowach ze świadkami zdarzenia, policja ustaliła, ze sprawca jest mężczyzna.

Posłuchajcie:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy