Idziesz w góry? Przygotuj dobre obuwie i nakrycie głowy [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Idziesz w góry? Przygotuj dobre obuwie i nakrycie głowy [AUDIO] Bieszczady; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Idziesz w góry? Przygotuj dobre obuwie i nakrycie głowy [AUDIO]

Letnia pogoda kusi wizją choćby krótkiego wyjazdu za miasto. Wybierających się w góry przed nieroztropnymi zachowaniami ostrzega Policja.   

Służby mundurowe i ratunkowe uczulają urlopowiczów na właściwe zachowania nie tylko nad akwenami, ale także w górach. Do wyjścia w góry należy się odpowiednio przygotować. Ważne jest także odpowiednie obuwie. Na górskich szlakach nie sprawdzają się klapki ani sandały, które w okresie wakacyjnym często wybierają nieroztropni piechurzy.

Mówi Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, Marta Tabasz - Rygiel:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy