Tanie bilety kolejowe na majówkę. Podróż bez limitów przez 10 dni za mniej niż 100 złotych!

Zdjęcie z artykułu: Tanie bilety kolejowe na majówkę. Podróż bez limitów przez 10 dni za mniej niż 100 złotych! Oferta POLREGIO na majówkę; Grzegorz Kluczyński
Ilustracja do artykułu Tanie bilety kolejowe na majówkę. Podróż bez limitów przez 10 dni za mniej niż 100 złotych!

Długi majowy weekend to okazja do bliższych już dalszych wyjazdów. Już dziś można kupować tanie bilety umożliwiające podróżowanie bez limitów nawet przez 10 dni.

Dla niektórych w tym roku majówka może okazać się bardzo długa - wystarczy wziąć 3 dni urlopu, żeby cieszyć się 9-dniowym weekendem. Z myślą o tych, którzy planują długi weekend pod znakiem podróżowania, Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę pod hasłem "Majówka z POLREGIO".

Specjalny bilet w cenie 95 zł (dla osób poniżej 26. roku życia - 49 zł) umożliwia podróżowanie pociągami POLREGIO nie tylko na terenie naszego województwa, ale także po całym kraju.

Bilety umożliwiają odbycie nieograniczonej liczby przejazdów w czasie od 28 kwietnia (od 18:00) do 8 maja (do 6:00), czyli przez prawie 10 dni. Są one dostępne od 20 kwietnia, w kasach biletowych i na stronie www.biletyregionalne.pl.

W czasie majówki pociągiem z Rzeszowa dojedziemy między innymi w Bieszczady i do Zamościa.

Zobacz też: Planujesz urlop na Podkarpaciu? Znasz te atrakcje turystyczne? [TOP 12]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy