Tanie bilety kolejowe na majówkę. Podróż bez limitów przez 10 dni za mniej niż 100 złotych!

Zdjęcie z artykułu: Tanie bilety kolejowe na majówkę. Podróż bez limitów przez 10 dni za mniej niż 100 złotych! Oferta POLREGIO na majówkę; Grzegorz Kluczyński
Ilustracja do artykułu Tanie bilety kolejowe na majówkę. Podróż bez limitów przez 10 dni za mniej niż 100 złotych!

Długi majowy weekend to okazja do bliższych już dalszych wyjazdów. Już dziś można kupować tanie bilety umożliwiające podróżowanie bez limitów nawet przez 10 dni.

Dla niektórych w tym roku majówka może okazać się bardzo długa - wystarczy wziąć 3 dni urlopu, żeby cieszyć się 9-dniowym weekendem. Z myślą o tych, którzy planują długi weekend pod znakiem podróżowania, Przewozy Regionalne przygotowały specjalną ofertę pod hasłem "Majówka z POLREGIO".

Specjalny bilet w cenie 95 zł (dla osób poniżej 26. roku życia - 49 zł) umożliwia podróżowanie pociągami POLREGIO nie tylko na terenie naszego województwa, ale także po całym kraju.

Bilety umożliwiają odbycie nieograniczonej liczby przejazdów w czasie od 28 kwietnia (od 18:00) do 8 maja (do 6:00), czyli przez prawie 10 dni. Są one dostępne od 20 kwietnia, w kasach biletowych i na stronie www.biletyregionalne.pl.

W czasie majówki pociągiem z Rzeszowa dojedziemy między innymi w Bieszczady i do Zamościa.

Zobacz też: Planujesz urlop na Podkarpaciu? Znasz te atrakcje turystyczne? [TOP 12]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy