Newsy z kategorii - sport

Sport - Wybrane z sieci - Rzeszów

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

Newsy - kategoria Sport

Janusz Stachyra: Mogą się z nas śmiać. Niejeden dostanie prztyczka!

Janusz Stachyra, nowy trener Żurawi, jest przekonany, że jego drużyna niejednemu utrze nosa na rzeszowskim torze. Zwycięstwa u siebie są celem Stalowców na sezon 2017. Z kolei wyjazdy, jak mówi Stachyra, służyć mają zdobywaniu cennej wiedzy.

Dzisiaj,29 marca 2017,08:06 Przeczytaj poźniej
Stal Rzeszów wreszcie znalazła drugiego seniora

Wystąpił w siedmiu meczach i wykręcił średnią 1,231 punktu na bieg. W Rzeszowie ubolewają, że w I lidze nie ma takiego zapisu regulaminowego jak w II lidze. Chodzi o instytucję "gościa". Drugoligowcy mogą wypożyczać juniorów z innych klubów ...

Dzisiaj,29 marca 2017,07:22 Przeczytaj poźniej
Developres za trzy

Szybko, gładko i przyjemnie – tak można podsumować ostatni mecz siatkarek Developresu w rundzie zasadniczej. Rzeszowianki pokonały na Podpromiu wyżej notowany Impel Wrocław 3 do 0 w setach do 22, 23 i ponownie 22. - Jesteśmy w czwórce, gramy o coś więcej – nie ukrywa kapitan i środkowa drużyny gospod

28 marca 2017,19:55 Przeczytaj poźniej
PlusLiga: klarowny cel Asseco Resovii Rzeszów na koniec sezonu

W sobotę w PlusLidze emocje sięgną zenitu. Wicelider Asseco Resovia Rzeszów podejmie lidera. Do Rzeszowa zawita ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. O tym spotkaniu oraz ostatnim zwycięstwie nad MKS-em Będzin (3:0) PlusLiga.pl opowiedział Marko Ivović.

28 marca 2017,15:31 Przeczytaj poźniej
Rzeszów - stolica innowacji

5 powodów, dla których warto odwiedzić Rzeszów w Polsce - w anglojęzycznym portalu podróżniczym możemy przeczytać o stolicy Podkarpacia. :)

28 marca 2017,12:00 Przeczytaj poźniej
Bartłomiej Lemański: W końcu wskoczyliśmy na właściwe tory

Po dziesięciominutowej przerwie w podopiecznych trenera Stelio DeRocco wstąpiły nowe siły i w trzecim secie poziom gry obu zespołów był wyrównany, jednak ten stan rzeczy nie trwał długo i ostatecznie to Asseco Resovia Rzeszów zwyciężyła bez ...

28 marca 2017,08:22 Przeczytaj poźniej