Newsy z kategorii - newsy

Newsy - Wybrane z sieci - Rzeszów

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

Newsy - kategoria Newsy

HonoriOjczyzna on Twitter

HonoriOjczyzna on Twitter

“@irena_misiaczyk @sebajka @KurskiPL Nie widzi, że q piątek był świetny koncert z Rzeszowa, w sobotę koncert Pietrzaka, a wczoraj raptem godzinka. Dla każdego.”

26 czerwca 2017,13:28 Przeczytaj poźniej
Kot Mruk on Twitter

Kot Mruk on Twitter

“@MKHencz @MarekKuchcinski @Platforma_org @pisorgpl Nie prawda rząd PO zdjął S19 wg planu od Białegostoku do Rzeszowa miało się jeździć do 2015, ale PO olało s19”

26 czerwca 2017,13:05 Przeczytaj poźniej
Uwaga kierowcy! Od dziś utrudnienia przy al. Sikorskiego

Uwaga kierowcy! Od dziś utrudnienia przy al. Sikorskiego

Uwaga kierowcy! Od dziś utrudnienia przy al. Sikorskiego - RZESZÓW. W poniedziałek ruszają prace związane z frezowaniem jezdni głównej. Przez parę dni będzie obowiązyRZESZÓW. W poniedziałek ruszają prace związane z frezowaniem jezdni głównej. Przez parę dni będzie obowiązywać ruch wahadłowy.

26 czerwca 2017,09:10 Przeczytaj poźniej
Mmorelka on Twitter

Mmorelka on Twitter

“jest ktoś z Rzeszowa i mógłby mi powiedzieć czy są w h&m te bluzy? #tweetme #tweetmekurwa”

25 czerwca 2017,22:56 Przeczytaj poźniej
Sunshine on Twitter

Sunshine on Twitter

“@hejahazza Hahahah byłoby śmiesznie XD wgl miałam się rejestrować do Rzeszowa, ale stwierdziłam, że jak tam do 11 lipca to jeszcze jest czas jak coś”

25 czerwca 2017,20:04 Przeczytaj poźniej
147 milionów złotych z UE na rozwój transportu w Rzeszowie

147 milionów złotych z UE na rozwój transportu w Rzeszowie

a nie mowiłem wiele razy ,że rzeszowski system transportowy to maniana i badziewie zrobiony za pieniądze społeczeństwa.miejmuy nadzieje ,że ten nowy ,za pieniądze UE będzie lepszy i powstanie pod nadzorem .m specialistów europejskich ,a nie szpeni ...

25 czerwca 2017,07:39 Przeczytaj poźniej
Ładuję newsy